0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Колиша Мажи Поло Маица Ревер Врат Летни Врвови Маици Со Кратки Ракави Шиење Спортско Копче Блуза Виолетова 2XL

Колиша Мажи Поло Маица Ревер Врат Летни Врвови Маици Со Кратки Ракави Шиење Спортско Копче Блуза Виолетова 2XL

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Машка Поло Кошула, Кошула За Вратот На Ревер, Секојдневни Блузи, Летна Блуза, Тип На Шема На Кошула : Врат На Ревер,Еднобојна Боја, Боја На Копче : Сива, Бела, Црна, Виолетова : М, Л, XL, 2 XL, 3 XLMaterial : Полиестернеклин : Должина На Лапел : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратко Сезона на ракави : Пролет, Лето, Aut, Зима Карактеристики : 1. Оваа поло кошула е изработена од плетена плетена влага што брзо ја отстранува влагата и се одликува со три копчиња.2. Плакета со копчиња и едноставен изглед што ја прават оваа поло кошула да оди во канцеларија или на одмор.3. Оваа машка поло кошула е една од најудобните поло маици што некогаш ќе ги носите. Лесна, мека и растеглива ткаенина што дише за да ви даде ладно чувство во жешкото лето.4. Без разлика дали сте во теретана или на каучот прави облека што ќе издржи каква било активност или не активност. Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Поло Маици : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Поло Кошула, Кошула Со Копчиња, Секојдневни Блузи, Класична Маичка, Летна Блуза, Тенка Маичка. Материјал-93%Полиестер 7%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Обична Поло Кошула За Вратот На Ревер, Врвови Со Кратки Ракави, Летна Маичка, Блуза Со Копчиња, Трендовски и Убав. Повод-Класичната Поло Кошула Е Погодна за Секојдневна, Секојдневна Работа, Бизнис, Состаноци, Тенис, Рагби, Други Спортски И Секојдневни Активности. Натпревар - Оваа Тенка Фит Поло Маици Има Различни Бои Што Можете да Ги Измешате Со Толку Многу Стилски Тексас Панталони или Секојдневни Панталони за Секојдневниот Изглед.

Параметри на производот

Слична стока