0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Фетерна Женска Мода Обични Копчиња За Ноќта На Вештерките Со Долги Ракави Печатење Врвна Блуза Со Пуловер Со Кружен Врат

Фетерна Женска Мода Обични Копчиња За Ноќта На Вештерките Со Долги Ракави Печатење Врвна Блуза Со Пуловер Со Кружен Врат

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Женска Мода Обични Копчиња За Ноќта на Вештерките Со Долги Ракави Печатете Ја Горната Блуза Со Пуловер Со Кружен Врат ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Top Size Bust Sleeve Shoulder Length S98cm/38.58"60cm/23.62"42cm/16.54"71cm/27.95"M104cm/40.94"61cm/24.02"43cm/16.93"73cm/28.74"L110cm/43.31"62cm/24.41"44cm/17.32"75cm/29.53"XL116cm/45.67"63cm/24.80"45cm/17.72"77cm/30.31"XXL122cm/48.03"64cm/25.20"46cm/18.11"79cm/31.10"XXXL128cm/50.39"65cm/25.59"47cm/18.50"81cm/31.89"XXXXL134cm/52.76"66cm/25.98"48cm/18.90"83cm/32.68"XXXXXL140cm/55.12"67cm/26.38"49cm/19.29"85cm/33.46" лесен врв за пуловер со долги ракави за удобно носење. Совршен за секојдневно носење и вежбање со фармерки, панталони, шорцеви и активни панталони. 2023 најнови модни женски дуксери повод за секојдневниот живот, забава, училиште, одмор, канцеларија, работа, спортска облека, дом итн. Машинско Перење И Миење Раце Само. Кружен врат, Долг Ракав, Лабави Ребрести Манжетни Полите, мека дебела изработка.

Параметри на производот

Слична стока