0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
амуса кардиган За Жени Обична Мода Ретро Печатена Лесна Јакна Со Средна Должина Кардиган

амуса кардиган За Жени Обична Мода Ретро Печатена Лесна Јакна Со Средна Должина Кардиган

DEN 207.84
Залиха

Пристапност

Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекспатер тип : стил на печатење : обична должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size Bust Shoulder Sleeve Length S94cm/37.10"XXXXL130cm/51. женски кардигани женски кардигани женски кардигани сини женски кардигани облечени обични женски кардигани паѓаат женски кардигани за пролетни женски кардигани лесни женски кардигани лесни женски кардигани лесни женски кардигани лесни женски кардигани лесни женски кардигани долги женски кардигани долг ракав со џебови женски кардигани розови жени кардигани поставува жени кардигани со џебови жени картигани џемпери.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.Женска Секојдневна Модна Ретро Печатена Лесна Јакна Со Средна Должина Кардигандескрипција1. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил. женски кардиган шал женски кардиган женски кардиган стилови на кардиган џемпери за слоевитост женски џемпер од кардиган женски џемпер од кардиган црвени женски џемпери од кардиган женски џемпери од кардиган женски џемпери од кардиган женски кардиган џемпери од женски кардиган џемпери од женски кардиган со џебови женски џемпери од кардиган кардиган дуксер женски кардиган близнак постави женски кардиган со џебови женски кардиган со џебови женски кардиган ххл.

Параметри на производот

Слична стока