0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Поддршка за лифт за замена на реп-лифт компатибилен со 1998- Volkswagen Passat 1998- Audi A 4Cyl 6Cyl 1.8L 2.8L 3.0L левиот возач или десниот патник продаден индивидуално

Поддршка за лифт за замена на реп-лифт компатибилен со 1998- Volkswagen Passat 1998- Audi A 4Cyl 6Cyl 1.8L 2.8L 3.0L левиот

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Специфит на производот : Директен тип на фитмамент : Директно заменување Продаден : Продадена индивидуално тип : Стил на монтирање на капакот : Стил на приклучок за топка Горна монтажа : Гас на приклучокот за топка Наполнет : Исклучена должина : 28,43 in. Компресирана должина : 16,83 внатре. Број на дел : SG101020.901620,4 B0823359 C, AU1237100 Warranty : 1-годишна неограничена милест гарант Произведена од компоненти со највисок квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашата обнова, поправка и потреби за одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или на возраст Фабрички дел.compatibational со следниве возила : Позиција : Лево или десно. Sedan2000 Passat 4 Motion Wagon98-2001 Passat GLS Sedan98-2001 Passat GLS Wagon2001 Passat GLS 4 Motion Sedan2001 Passat GLS 4 Motion Wagon98-2001 Passat GLX Sedan99-2001 Passat GLX Wagon2001 Passat GLX 4 Motion Sedan2001 Passat GLX 4 Motion Wagon Replaces OE number : 4 B0823359 C . Заменува број на делови : AU1237100. Број на размена на дел : SG101020.901620,4 B0823359 C, AU1237100. Fits Select : 1998-2001 VOLKSWAGEN PASSAT GLS 2001,2003-2004 AUDI A6 2.7 T QUATTRO 2002 AUDI A6 3.0 QUATTRO 2000 AUDI A6 4.2 QUATTRO 2004 AUDI ALLROAD 4.2 2001-2003,2005 AUDI ALLROAD 1999 AUDI A6 2.8 QUATTRO 2003 AUDI RS6 1998 AUDI A6 Quattro Wagon 2002-2003 Audi S6 Avant Quattro и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Параметри на производот

Слична стока