0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мсемис Деца Девојки Момче Шорцеви Гаќи Гаќи Атлетски Пливање Гимнастика Плен Шорцеви Бургундија 9-10

Мсемис Деца Девојки Момче Шорцеви Гаќи Гаќи Атлетски Пливање Гимнастика Плен Шорцеви Бургундија 9-10

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Мали Деца Девојки V-Појас Балет Танц Шорцеви Пливање Гимнастика Јога Плен Шорцеви Атлетски Момчиња Шорцеви Деца Низок Пораст Теретана Активни Шорцеви Тим Основни Трчање Велосипедизам Шорцеви Долни Тенок Водат Велосипед Шорцеви Момче Шорцеви Гаќи Танцова Облека Помлад Дише Беспрекорна Безбедност Кратки Хеланки Вежба Тркалаат Панталони Обични Гаќи Долна Облека Knickerset Вклучуваат : 1pc Кратки Услови : Ново Со Тагматеријал : 90% Полиестер, 10% Спандекстаг Бр.Препорачано Size Waist Hip32-320-27.5"/51-70cm21.5"/54.5cm43-420.5-28"/53-72cm22"/56.5cm65-621.5-29"/55-74cm23"/58.5cm87-822-29.5"/57-76cm23.5"/60.5cm109-1024-31.5"/61-80cm25"/64.5cm1211-1226-33.5"/67-86cm27.5"/70.5cm1413-1428.5-36"/73-92cm30"/76.5cm1615-1631-38.5"/79-98cm32.5"/82.5 Км Деца Девојки В-Појас Балет Танц Шорцеви Пливање Гимнастика Јога Плен Шорцеви Атлетски Момчиња. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Растеглив В-преден појас, дизајн со момче. Цврста боја, тенок фит, убав спој. Удобна и дише, ткаенина погодна за кожата. Стилски шорцеви за вашата девојка. Погоден за вежбање, теретана, фитнес, танц, итн.

Параметри на производот

Слична стока