0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Гаранималс плете шорцеви за велосипеди, мулти

Гаранималс плете шорцеви за велосипеди, мулти

DEN 239.68
Залиха

Пристапност

Купете ги овие основи за повеќекратни места за вашето девојче за дете од Garanimals! Овие шорцеви со плетени велосипеди со 3 пакувања се совршени за летна забава. Достапно во светли бои и обрасци за да се меша и да се совпаѓа со нејзините омилени резервоари за гаранимали, маички и врвови. Достапно во големини 2 T-5 T. Основи за мешање и совпаѓање на Garanimals. 3-пакувани плетени шорцеви за велосипеди за девојчиња за мали деца. Велосипедски шорцеви во светли бои и забавни обрасци. Еластична лента за половината. Тенок, вистинска велосипед кратка силуета. Измешајте ги и совпаѓајте ги со кој било врв на Garanimals за лесна облека!. Достапно во големини 2 T до 5 T.

Параметри на производот

Слична стока