0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сафавиех Аверли 50 70 Шарени Кадифен Фрли Со Раб

Сафавиех Аверли 50 70 Шарени Кадифен Фрли Со Раб

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Текстури и Ткаења Фрлаат колекционерски крајно утешен акцент богат со текстура, Аверлиското Фрлање е украсено со тонски мотиви, суптилни ленти и извртени раб. Стилизирана со смирувачки сиви нијанси, мешавина од топла волна и меки синтетички предива носат пријатни квалитети на секој тросед, кревет или клупа. Аверли е прекрасно, рустикално-мод ќебе кое игра многу добро со софистициран мебел за дома. Големина : 70 во. Х 50 во. Сува Чиста. 60% Волна, 20% Акрилик, 20% Полиестер. Заден Капак : Волна/Акрилик/Полиестер.

Параметри на производот

Слична стока