0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Модерни Теми Буци Плете Фрли, 50 60

Модерни Теми Буци Плете Фрли, 50 60

DEN 2079.84
Залиха

Пристапност

Ова Модерно фрлање Со Буци Конци Е супер меко, дише и природно убаво. Ќе ја почувствувате мекоста и свилената природа на ќебето веднаш штом ќе го допрете. 100% акрилни влакна се загреваат кога ви се потребни и доволно лесни за сите временски услови. Можете да го користите ќебето за да се завиткате во него или да му дадете посебен шарм на вашиот простор за живеење. Одлично е како фрлање ќебе, тркач во кревет или украсно парче на стол. Откако ќе го запознаете вашето плетено ќебе, ќе се заљубите во него! Топло и Меки дебели предива. 100% Акрилик. Мека рака чувство.

Параметри на производот

Слична стока