0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Практична Корпа За Складирање Пасторална Рачно Изработена Слама Мултифункционален Држач За Овошје За Кујна

Практична Корпа За Складирање Пасторална Рачно Изработена Слама Мултифункционален Држач За Овошје За Кујна

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Опис : она што ткаената корпа може да ви го понуди е тоа што е цврста, стабилна, наредена и лесна за носење, што е применливо за да држите сарафани.Со голем капацитет, корпата за складирање е практична и лесно може да ги организира вашите дневни резерви за да се ослободи од неуредна.Направено од слама, тоа е пастирска корпа за складирање.Дијаметарот На Големината На С е 28см, висината е 6см. И дијаметарот на големината На М е 30см, висината е 8cm.It совршено е погоден за дома, пикник, свадба, кујна, декорација итн.Име на ставка : Корпи За Складирање Материјал : Сламени Карактеристики : Пасторални, Издржливи, Повеќекратни Бои : Бела, Сива, Примарна Боја Детали : С : 28см х 28см х 6см/11.02 "х 11.02" х 2.36 " (Прибл.) М : 30см х 30см х 8см/11.81 "х 11.81" х 3.15 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1x Кошница За Складирање (Други Не Се Вклучени) Она што ткаената корпа може да ви го понуди е тоа што е цврста, стабилна, наредена и лесна за носење, што е применливо за да држите сарафани. Со голем капацитет, корпата за складирање е практична и лесно може да ги организира вашите дневни резерви за да се ослободи од неуредна. Направено од слама, тоа е пастирска корпа за складирање. Дијаметарот На Големината На С е 28см, висината е 6см. И дијаметарот на големината На М е 30см, висината е 8см. Совршено е погоден за дома, пикник, свадба, кујна, декорација итн.

Параметри на производот

Слична стока