0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Рела љубовта Само-Затегнување Клуч Метрички Пренослив Универзален Клуч Поправка Алатка Отворен Крај Клуч Крцкање Клуч Клуч Рака Алатка За Автоматска Поправка, Ср?

Рела љубовта Само-Затегнување Клуч Метрички Пренослив Универзален Клуч Поправка Алатка Отворен Крај Клуч Крцкање Клуч Клуч Рака

DEN 574.40
Залиха

Пристапност

Опис : Име На Производ : Двоглав Торкс Клучен Материјал : Челик Должина На Производот : 23смбојка( Опционално) : Црна, Сребрени Ноти : 1.Може да има мали разлики помеѓу сликата и вистинската боја на стоката. Ќе се потрудиме да ви ја покажеме точната боја.2.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради рачно мерење.Список на делови : 1 ● Клуч За Торкс Со Двојна Глава [Добар Материјал] нашиот клуч за торкс со двојна глава е изработен од челичен материјал, кој има висока цврстина и супер издржливост. Широко се користи за затегнување и олабавување на завртките и навртките. [Двоен Опсег На Клучеви] овој хромиран полиран и клуч против ' рѓа е погоден за стандардни 5/16 инчи до 7/8 инчи, метрички 8мм до 22мм навртки и завртки. [Универзален Клуч] уникатниот екстра долг дизајн може да го зголеми вртежниот момент, подобро да го искористи принципот на потпора и да заштеди напор. Тоа може ефикасно да ја подобри ефикасноста на работата. [Мултифункционална Употреба] нашиот клуч е погоден за домаќинство, машинско инженерство, поправка на машини, автоматска поправка и други сродни индустрии за одржување. Може да расклопува различни големини на завртки и навртки со само еден клуч.

Параметри на производот

Слична стока