0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Полиестерски Женски Лабави Маици Вратот На Екипажот Краток Ракав Пеплум Цврст Темно Син Медиум

Полиестерски Женски Лабави Маици Вратот На Екипажот Краток Ракав Пеплум Цврст Темно Син Медиум

DEN 319.68
Залиха

Пристапност

Женска Мода Цврст Круг Вратот Краток Ракав Маица Блуза Лабава Tops Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека удобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома,Дневен Стил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Краток Ракав Јака : Кружен Врат : Одговара на Женската Мода Цврст Круг Вратот Краток Ракав Маица Блуза Лабави Врвови. КОСФО Полиестерски Женски Лабави Маици Вратот На Екипажот Краток Ракав Пеплум Цврст Темно Син Медиум. Шака Машка Мерино Волна Наутика Северно Лице Смешна Навика Џокеј ХАНЕС ВИСТИНСКА Класична Металика Xlt Сува Beastie 6xl Стилски Комбиња Тешки 100% Тежина Lrg Xl Осамен 3xl Огноотпорна Работа 2xl Пот Активирана Галерија Депт Со Дизни Кристијан Греј 14-16 Дизајнер Борба Смокинг Следно Ниво Тенкови 321xl Xxl Машки+Маици V-Вратот. КОСФО Полиестерски Женски Лабави Маици Вратот На Екипажот Краток Ракав Пеплум Цврст Темно Син Медиум. Големина : XS Големина. : X-Мали САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Биста : 92cm/36.22 "Рамо : 44cm/17.32" Должина : 64cm/25.20 " Големина : S Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Рамо : 45см/17.72" Должина : 65см/25.59 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58 "Рамо : 47см/18.50" Должина : 67см/26.38 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104cm/40.94 "Рамо : 49cm/19.29" Должина : 68cm/26.77 " Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106cm/41.73 "Рамо : 51cm/20.08" Должина : 70cm/27.56 " Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112cm/44.09 "Рамо : 52cm/20.47" Должина : 72cm/28.35 " Големина : XXXL Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 119cm/46.85 "Рамо : 53cm/20.87 " Должина : 75cm/29.53".

Параметри на производот

Слична стока