0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Најдобра Тетка Некогаш Возрасни Краток Ракав Маица

Најдобра Тетка Некогаш Возрасни Краток Ракав Маица

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Оваа забавна кошула се одликува со" Најдобрата Тетка На БАЕ Досега " на предната страна. Оваа Маичка Со Кратки Ракави За Возрасни има залепени вратот и рамената. Двојно зашиени ракави и долни рабови, четвртина свртено тело. Печатени во И испратени ОД САД на увезена облека. Машинско перење ладна вода, не користете белило. Падне сува ниска температура. Не железо декорација. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. Дише 5,3 Унца ткаенина. Шиење со двојна игла. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Контактирајте не за масовна продажба.

Параметри на производот

Слична стока