0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Овошје На Разбојот Дами Жени Дама-Одговара На Вредносттежинска Маица Со Кратки Ракави

Овошје На Разбојот Дами Жени Дама-Одговара На Вредносттежинска Маица Со Кратки Ракави

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Ново вклопување И подолга должина на телото ласкави женски странични шевови во Форма на деколте за женско вклопување памук/lycra® rib crew nexk Со залепено деколте Произведено со Помош На Предиво Belcoro® за помек процес на печатење Фино плетен мерач За подобрена печатење достапен и во машки големини код 61036 и во детски големини код 61033 * хедер Греј 97% памук 3% Полиестерска Тежина : 160-165гр/М2хс (4 : големина на фустан во сад)С (6 : Големина На Фустан Во Сад)м (8 : големина на фустан во сад)л (10 : Големина на фустан во сад) Xl (12 : големина на фустан во сад) плод на разбојот - бренд натопен во традицијата, нудејќи сеопфатен асортиман На Облека. УМБЦ1354. 100% памук. Плод На Разбој Дами/Жени Дама-Одговара На Вредносттежинска Маица Со Кратки Ракави. Жени. Врвот. Памук. Обичен. Женски. Хедер Виолетова.

Параметри на производот

Слична стока