0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Моето Срце Е Во Тој Терен Кошаркар Женски Маица

Моето Срце Е Во Тој Терен Кошаркар Женски Маица

DEN 271.84
Залиха

Пристапност

Тоа е симпатично, удобно и разноврсно, што го прави суштински дел од гардеробата на секоја жена. Една од Одличните работи за нашата Маица е нејзината разноврсност. Користете течност за перење со температура не повеќе ОД 45 °C за да изгледате ново! Барате летен врв? Нашата женска графичка Маица сигурно ќе одговара на сметката. Носете го за извршување задачи, дружење дома, патување или вежбање; оваа кошула е совршена за секакви активности.Барате лежерна Маица која е совршена за секојдневно носење, лежење, патување и фитнес активности? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна Маица со кратки ракави! Нашата Маица е дизајнирана со уникатна и модерна графика на предната страна, обезбедувајќи да се издвоите од толпата. Лето Од Суштинско Значење : нашите висококвалитетни женски врвови се совршени за летната сезона, нудејќи кул и удобна опција за секоја активност на отворено. Разноврсна Облека : Без разлика дали сте надвор или се релаксирате дома, овие кошули со кратки ракави нудат удобно носење за секоја пригода.

Параметри на производот

Слична стока