0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Учење Карпи Назад Во Училиште Подароци Задебелени Букви Печатени Женски Маици-Краток Ракав Кошула Со Личност

Учење Карпи Назад Во Училиште Подароци Задебелени Букви Печатени Женски Маици-Краток Ракав Кошула Со Личност

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Барате разноврсна и стилска маица што можете да ја носите секој ден? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна маица со кратки ракави! Оваа кошула е совршена за различни прилики, вклучувајќи обични излегувања, лежење дома, патување и вежбање.Одликувајќи се со уникатен графички дизајн на градите, нашата маица е модна изјава која сигурно ќе ги сврти главите. Материјалот е мек и удобен на допир, со вистинска количина на истегнување за да се обезбеди одлично вклопување. Кошулата е дизајнирана да биде лесна за носење и лесна за совпаѓање со други парчиња гардероба, што ја прави избор за секоја облека.Една Од Најголемите работи за нашата женска маица е нејзината издржливост. Отпорен е на собирање и абење, така што нема да мора да се грижите дали ќе ја изгуби формата или ќе се распадне по неколку перења. Зборувајќи за перење, кошулата е лесна за нега. Можете да го фрлите во машината за перење или да го измиете рачно, и ќе излезе како ново.Без разлика дали барате летни врвови за жени или слатки врвови за жени во принцип, нашата графичка маичка е совршен избор. Се одликува Со Висококвалитетен и уникатен дизајн што го сакате, заедно со удобноста и практичноста што ви се потребни. Па, зошто да не се почестите со нов додаток во вашата гардероба денес? 1. Графички Дизајн : Издвојте се од толпата со нашата уникатна и модерна маичка за графички дизајн. 2. Мека И Удобна : бидете удобни во текот на целиот ден, без разлика дали сте дома или надвор и околу. 3. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : со мека и еластична ткаенина, нашите женски маици се издржливи, анти-смалуваат и се перат во машина. 4. Издржлив : нашата маица е доволно цврста за да издржи често носење и перење без избледување или намалување. 5. Лесно За Нега : нашата маица е лесна за нега, можете едноставно да миете рачно или машинско перење на нежен циклус, за Одлични резултати избегнувајте белило и користете благ детергент.

Параметри на производот

Слична стока