0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Тест Цевка Хемија Лабораторија Наука Смешен Подарок Женски Графички Маички Со Кратки Ракави, Летен Врв Со Моден Дизајн За Печатење

Тест Цевка Хемија Лабораторија Наука Смешен Подарок Женски Графички Маички Со Кратки Ракави, Летен Врв Со Моден Дизајн За Печатење

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Додадете допир на стил во вашата гардероба со нашите женски стандардни маици со кратки ракави. Дизајнирани за секојдневно носење, овие маици се совршени за домашни, патувања и фитнес активности. Градите се одликува со уникатен и модерен графички дизајн, додека ткаенината е мека и удобна на допир. Нашите маици се изработени од висококвалитетни материјали кои се издржливи и еластични, обезбедувајќи удобно вклопување кое е совршено за секоја сезона. Едноставниот, но стилски дизајн ги прави лесни за носење и спарување со вашите омилени додатоци. Ќе ви се допадне начинот на кој тие се чувствуваат против вашата кожа и ќе сакате да ги носите секој ден. Овие маици се лесни за нега, без разлика дали претпочитате миење раце или перење машини. Само запомнете да не ги натопувате премногу долго и не ги избелувајте. Нивната висококвалитетна конструкција гарантира дека нема да се намалат при перење и ќе ја одржуваат својата форма во годините што доаѓаат. Без разлика дали барате стилски летен врв, графичка маичка или симпатична кошула со кратки ракави, нашите маици се совршен избор. Тие се совршени за секоја пригода и брзо ќе станат ваш врв за секоја пригода. Купувајте ја нашата колекција денес и откријте ја совршената женска маица за вас! 1. ●Материјал}нашите графички маици се изработени од ултра мека ткаенина што ја отстранува влагата составена од 95% Полиестер и 5% Спандекс 2. ●Нега/машина за перење, не сушете се, Избегнувајте белило и натопување во должина. 3. €Карактеристики : нашата Маица може да се пофали со извонредна изработка, ракав со двојна игла и долниот раб, тркалезен врат, кратки ракави ќе ве направат попривлечни 4. ①Прилики нашите Маици се добри за секојдневно носење и погодни за кампување,пешачење, забава на отворено, одмор итн 5. ●Одличен Избор за подароци ● Дојдете И изберете ја самата Маица што одговара на себе, пријателите, мајката и ќерката најмногу.

Параметри на производот

Слична стока