0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Базиреј Женски Кратки Ракави Врвови Женски В-Вратот Маскирна Блуза Секојдневен Цвет Маици Сива Л

Базиреј Женски Кратки Ракави Врвови Женски В-Вратот Маскирна Блуза Секојдневен Цвет Маици Сива Л

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Совети : .Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Тоа е лежерно, но шик, што го прави разноврсен и никогаш застарен избор за секојдневно носење, работа, училиште, јога, празници и патувања.Можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа. Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Женски Кратки Ракави Врвови Женски V-Вратот Маскирна Блуза Повик Цвет Маици. Повод : Без разлика дали излегувате на состанок, присуствувате на забава или само извршувате работи, овие маици за жени се совршени за секоја пригода. Дизајн : Краток Ракав, V-Врат, Камуфлажа ,Блуза,Секојдневен,додава допир на елеганција, обезбедувајќи да изгледате и да се чувствувате одлично цел ден, додека лабавото вклопување овозможува лесно движење и максимална удобност.Можете лесно да го напикате дното на горниот дел во панталоните, што ќе направи да изгледате пообично и Помодерно.Мека и добра во истегнување, која ве прегрнува на сите вистински места!.

Параметри на производот

Слична стока