0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ммф-Женска Маица В-Врат Краток Ракав, До Женска Големина 3ХЛ-Папагали

Ммф-Женска Маица В-Врат Краток Ракав, До Женска Големина 3ХЛ-Папагали

DEN 239.84
Залиха

Пристапност

Снимено вратот и рамената. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Супер лесен и флексибилен. Сива бисерна солза далеку етикета. Класична ткаенина со средна тежина. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Ракав со двојна игла и долни рабови. Достапно во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие женски маици со врат обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Ммф-Женска Маица В-Врат Краток Ракав, До Женска Големина 3ХЛ-Маица За Вратот На Папагалките. Хедер бои : 50/50 памук/полиестер. 1/2 " не-врвот зашиени v-вратот јака. Полу-опремени.Капа ракави. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот.

Параметри на производот

Слична стока