0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Семејство љубовница ДОО Имам Две Наслов Кошула Мајки Ден Подарок За Баба Мама Кошула Женски Кошули

Семејство љубовница ДОО Имам Две Наслов Кошула Мајки Ден Подарок За Баба Мама Кошула Женски Кошули

DEN 479.84
Залиха

Пристапност

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност за вашата поддршка во нашата продавница. Ексклузивно семејствољубовна продавница доо новина кошула е дизајнирана и печатена во САД. Удобно е, лежерно и ласкаво и за мажи и за жени. Сигурно ќе биде вашиот следен фаворит!. - Средна ткаенина. - Класично вклопување. - Работи верно на големината. -Ознака за солза. - 100% загарантирана Марка за задоволство На Клиентите : Семејна Љубовница Доо Материјал : Стил На Должина На Ракавот Гилдан : Содржина На Ткаенина Со Кратки Ракави : 100% Големина на памук : Пол С - 5ХЛ : Унисекс Боја : Повеќебојни Стил На Вратот На Облеката : врат на Екипажот.

Параметри на производот

Слична стока