0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Realtree wav машка машка изведба на риболов четвртина од риболов

Realtree wav машка машка изведба на риболов четвртина од риболов

DEN 319.52
Залиха

Пристапност

Пораст со патент на риболов четврт -кошула со долги ракави WAV3 WAV3 е идеална кошула за секоја авантура на отворено. Оваа опуштена кошула за вклопување е удобна, атлетска и трајна направена да издржи каде и да ве однесе животот. Направено од ткаенина од полиестер и спандекс, оваа кошула за перформанси со долг ракав 1/4 ви овозможува истегнување ткаенина за зголемена подвижност, овозможувајќи ви да преземете скоро каква било активност без да се грижите за абење и солза. Оваа машка машка ракав за мажи со Realtree има својства за влага за губење на влага што ја размачкуваат влагата од телото, ве одржува суво. Вградената технологија за намалување на мирисот го спречува растот на мирисот што предизвикува бактерии што ви овозможуваат да останете сигурни во секоја временска состојба. Оваа ткаенина од кошула обезбедува заштита UPF30+ заштита на кожата од штетно УВ зрачење. Конструкцијата од 1/4 ZIP овозможува лесно вклучување и исклучување на положување. Носете го овој риболов четврт за време на риболов на мажите WAV3 за риболов, истражување, вежбање или само дружење дома. Ткаенината UPF 30+ ја штити кожата од штетно УВ зрачење. Победа; Се оддалечува од влагата од вашето тело за да ве одржи суво и удобно. Анти-микробноа; Вградена технологија за намалување на мирисот за да се спречи растот на бактериите што предизвикуваат мирис.

Параметри на производот

Слична стока