0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Летен Фустан На Предната прошетка Женски Секојдневен Фустан За Денот На Независноста Долг Фустан На Американското Знаме Лабав Макси Фустан Дами Против Празничен ?

Летен Фустан На Предната прошетка Женски Секојдневен Фустан За Денот На Независноста Долг Фустан На Американското Знаме Лабав

DEN 335.68
Залиха

Пристапност

Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ткаенина : Полиестерски Памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Карактеристика : Бохо Фустани, Макси Фустан Со Кратки Ракави, Фустан Со Печатење Ѕвезди, Сарафан На Плажа Со Висок Струк, Трендовски И Елегантен4. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Класичен Сарафан За Гардероба.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Печатење На Знаме / Ѕвезди Дизајн На Печатење : V Врат : Сина, Црвена, Бела(По Избор)Големина : S, M, L, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Памучно Деколте : V Должина На Ѓердан : Должина На долги Ракави : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1.

Параметри на производот

Слична стока