0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
симоидни Женски Фустани - Модната Зима Плус Секојдневен Лабав Џеб Секси Печатен Фустан КАФЕ XXL

симоидни Женски Фустани - Модната Зима Плус Секојдневен Лабав Џеб Секси Печатен Фустан КАФЕ XXL

DEN 415.84
Залиха

Пристапност

Големина Шема : Големина : С - - - - Големина. Дополнителни Спецификации : Бои За Женски Фустани : Кафе Жени Големина На Фустан : XXLMaterial : Полиестерген : Сезона На Жени : Пролет, Лето, Fall Повод : Дневна, Секојдневна, Дебелина На Забавата : Стандардно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Висат Или Суво Пакување со Линија вклучуваат : 1 Компјутер Женски Фустан.09"Ракав : 23. женски џемпери, женски секојдневни панталони, женски фармерки и женска долна облека итн. : X-LargeUS : 10UK : 14EU : 40Bust : 42.симоидни Женски Фустани 2022 - Модна Зима Плус Секојдневен Лабав Џеб Секси Печатен Фустан Кафе XXLDear клиент, ви благодарам многу што ви се допадна нашиот женски фустан! ! !. Вклучувајќи, но не ограничувајќи се на женски фустани, женски палта, женски кошули, женски џемпери,. : Мали - - - - САД : 4ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8ЕУ : 34Биста : 37,80"Ракав : 22,05"Должина : 37,01 " Големина : М - - - - Големина. Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). Ние сме продавница за облека, пребарувајте го името на нашиот бренд симоид, можете да најдете помодерна и висококвалитетна пролетна, летна, есенска и зимска женска облека. : Големи - - - - САД : 8ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12ЕУ : 38Биста : 40,94"Ракав : 22,83"Должина : 37,80 " Големина : XL - - - - Големина.

Параметри на производот

Слична стока