0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Момчиња Перформанси Маица Пакет

Момчиња Перформанси Маица Пакет

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

100% плетена полиестерска маичка; етикета за пренос на топлина; својства На фитил aquafx®; Freshcare ® антимикробни својства; со двојна игла ? ракави и долниот раб; ребро плете ? јака (без врвен бод); Гилдан Момчиња Перформанси Маица 3 Пакет.

Параметри на производот

Слична стока