0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Инктастична Баба Мала Мисирка Подарок За Денот На Благодарноста Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Баба Мала Мисирка Подарок За Денот На Благодарноста Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Денот на благодарноста Малку турција Мало Дете Маица Од Баба е совршен за вашиот одмор вечера собирање на мало дете-мека памучна маичка во погледни ме, големо дете бои. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Баба Малку Турција Денот На Благодарноста Дете Краток Ракав Маица Унисекс Природни 4 T. бабата малку турција смешно Благодарноста Дете Маица за внук или внука. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. момчиња девојки внуци внуци празнична облека подарок дете дете од предучилишна возраст детска облека хвс.

Параметри на производот

Слична стока