0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Бразилска Популарна Музика И Глобализација

Бразилска Популарна Музика И Глобализација

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Првпат Објавен во 2002 година. Рутлеџ е отпечаток на тејлор И Френсис, информативна компанија. Оваа збирка написи од водечки научници ја следи историјата на бразилската поп музика низ дваесеттиот век. Бразилска Популарна Музика И Глобализација (Мек).

Параметри на производот

Слична стока