0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Перница за Денот на мајката, моите деца имаат шепи за да слават

Перница за Денот на мајката, моите деца имаат шепи за да слават

DEN 319.84
Залиха

Пристапност

Добредојдовте на денот на мајката во вашиот дом со забавен и уникатен подарок што секоја мајка од крзно ќе го богатува со нашиот начин да ја прослави перницата за Денот на мајката, сакај ја баба ми. Оваа забавна и празнична перница ќе додаде совршен допир на нејзиниот декор кога ќе биде поставена на кауч, кревет, стол или каде било околу куќата каде што сакате да ја пуштите мајка на крзно во вашиот живот да знае колку е посебна. Оваа перница во облик на срце е направена од мек мек кадифен материјал и има "loveубов баба ми" "извезена од предната страна. Нашата перница доаѓа во кадифен материјал во боја на тен за да ја направи оваа перница дополнителна посебна за вашата мајка од крзно. Нашиот забавен и уникатен начин да ја прославиме перницата за Денот на мајката, сакајќи ја баба ми ќе направи не -крзно мајка да се чувствува посебна. Начин да ја прославиме перницата за Денот на мајката, моите деца се забавуваат со шепи и празнична перница во форма на срце за Денот на мајката. Метална шепа на виножитото отпечатоци во форма на срце. Везено со „Loveубов баба ми“ на предната страна. Направено од висококвалитетен и супер мек кадифен материјал, кој е мек на допир и совршен за гушкање. Ќе направи уникатен и празничен додаток на вашиот декор. Идеално за совршено поставување на кауч, кревет или стол или каде било околу куќата. Боја : Мулти. Материјал : Полиестерска ткаенина и полнење со полиестерски влакна. Димензии на производот : 19in LX 5in W X 15in H. Model # : DEM03019700-I.

Параметри на производот

Слична стока