0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
8мл Популарен Лак За Нокти Лепак Здрави Состојки Шарен Дизајн лак За Нокти За Украси За Уметност На Ноктите На Прстите

8мл Популарен Лак За Нокти Лепак Здрави Состојки Шарен Дизајн лак За Нокти За Украси За Уметност На Ноктите На Прстите

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Карактеристики : Анти-Гребење и Безбедно : Целосна боја, висока осветленост, светла текстура против гребење, зајакнување на обликот, тродимензионален гел за лак, безбеден и нетоксичен.Брзо Сушење : нашите лакови се лесни за нанесување, брзо се сушат и имаат сјајна боја. 40 дена за цврсти нокти и силна адхезија. Не е лесно да паднеш и да се искривиш.Повеќе Бои : имаме различни бои за гел-лак за да изберете, сјајна, проѕирна аурора и трепет. Можете да ја изберете бојата што најмногу ви одговара.Лесен За Нанесување : нашите лакови се лесни за нанесување, гел-лакот подобро ги штити вашите нокти и е добро компатибилен со различни гелови за лак за прајмер.Интимна Услуга По продажбата : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, ние ќе ги решиме вашите проблеми што е можно поскоро.Спецификации : Волумен : 8ml Weight : 40gshelf Живот : 3 Години Боја : 9 бои 1 : Анти-гребење и Безбедно : Целосна боја, висока осветленост, светла текстура против гребење, зајакнување на обликот, тродимензионален гел за лак, безбеден и нетоксичен. 2 : Брзо Сушење : нашите лакови се лесни за нанесување, брзо се сушат и имаат сјајна боја. 40 дена за цврсти нокти и силна адхезија. Не е лесно да паднеш и да се искривиш. 3 : Повеќе Бои : имаме различни бои за гел-лак за нокти од кои можете да изберете, сјајна, проѕирна аурора и трепет. Можете да ја изберете бојата што најмногу ви одговара. 4 : Лесен За Нанесување : нашите лакови се лесни за нанесување, гел-лакот подобро ги штити вашите нокти и е добро компатибилен со различни гелови за лак за прајмер. 5 : Интимна Услуга По продажбата : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, ние ќе ги решиме вашите проблеми што е можно поскоро.

Параметри на производот

Слична стока