0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Вграден Лист Цвет Сликарство Висока Декоративна Шема Печатени Постелнина Листови Опремени Покритие, Близнак

Вграден Лист Цвет Сликарство Висока Декоративна Шема Печатени Постелнина Листови Опремени Покритие, Близнак

DEN 239.20
Залиха

Пристапност

3 парче вграден лист : 100% Измиен Микрофибер, 1 вграден чаршаф, 2 шамови за перници. Американски Близнак(39"×75")99×190×40 см Близнак 1xfited лист, 2 € перница. Нас Твинксл(39"×80")99×203×40 см 1xfited лист, 2 € перница. Нас Полн(54"×75)138×190×40 см 1xfited лист, 2 € перница. Американска Кралица(60"×80")153×203×40 см 1xfited лист, 2 € перница . Американски Крал(78"×80")198×203×40см 1xfited лист,2 € перница Почувствувајте Ја Разликата - Спијте подобро и будете се секое утро чувствувајќи се освежено и полно со енергија. Свилени меки, најудобни и луксузни чаршафи што можете да ги најдете. Најдобро за секоја соба во вашата куќа - спална соба, гостинска соба, детска соба, Р.в., куќа за одмор. Одлична идеја за подарок за мажи и жени, Мајки и Татковци, Денот На Мајката На Вљубените И Божиќ. Лесна Нега-Бледнее, дамка, се намалува и отпорни на брчки. Машинско перење во студ. Брзо се суши на суво ниско ниво. Потрајни од памук.Најквалитетен Четкан Микрофибер-Изработен од најквалитетен микрофибер и изработка значи, знаете Дека Трае! Прекрасен избор на бои ќе направи вашата спална соба да изгледа како да припаѓа во списание. Нема Повеќе Излегување : дизајн Со Длабок џеб и еластика до крај на целото дно и престој под него, што ги спречува аглите да се појават дури и ако фрлите и свртите. Вградениот лист ја задржува својата форма, НЕМА ПОВЕЌЕ да го напика листот секојдневно или да купува ремени или клипови.Останете Ставени Цела Ноќ : ткаенината со 4-насочна технологија за флексибилност се протега преку душекот и останува на место безбедно цела ноќ, нема повеќе лизгање, движење или брчки, цврсто се вклопува и спречува гребење од вашите миленици како куче или мачка, исто така пријателски настроени кон децата.

Параметри на производот

Слична стока