0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Три бели рози Трио цвеќиња Ботаничка и цветна графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Три бели рози Трио цвеќиња Ботаничка и цветна графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 255.52
Залиха

Пристапност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголема : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени. Уметничките дела се однесуваат на сликање, цвет, растение, роза, ливче, шема, цветни, бели. Дизајн од Емили Форд. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или креветска соба.

Параметри на производот

Слична стока