0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Во. Домување Обетка Комплет , Хексадецимален, - Форд Задниот Крај - Превозникот Прицврстувач

Во. Домување Обетка Комплет , Хексадецимален, - Форд Задниот Крај - Превозникот Прицврстувач

DEN 3672.00
Залиха

Пристапност

Овие диференцијални прицврстувачи на носачот се дизајнирани да го прицврстат вашето собрание на третиот член на задниот дел. Тие се направени од легура 8740, термички обработени со номинален рејтинг на цврстина на истегнување од 200.000 пси и обложени со црн оксид.Спецификациисол - 1.645 инчи.Големина на конец-3/8-24 парчиња 10 ореви, вклучени Подлошки Стил на прицврстувач - Материјал За Прицврстување-8740 Хромолифастенер Финиш - Црн Оксидефастенер Стил На Глава - Шестоаголен Модел-Форд 9 инчи.- ШКУ : ZX9 KSAO685 2503005 9 Во. Домување Обетка Комплет, Хексадецимален, 8740-Форд Задниот Крај - Превозникот Прицврстувач.

Параметри на производот

Слична стока