0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Стапче индустрии потресена лулкачка столица тремот Американа реалистична сликарска плоча дизајн од henен-хуан Лу, 10 15

Стапче индустрии потресена лулкачка столица тремот Американа реалистична сликарска плоча дизајн од henен-хуан Лу, 10 15

DEN 255.84
Залиха

Пристапност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од henен-Хуан Лу.

Параметри на производот

Слична стока