0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Без граници јуниори исечени беспрекорни ками

Без граници јуниори исечени беспрекорни ками

DEN 239.04
Залиха

Пристапност

Поп ја оди вашата облека без граници исечени ками. Без разлика дали го слорите под врвот за дополнително покритие и боја или го носите соло за WOW со топло време, ова беспрекорно Ками е и симпатична и удобна. Залепете по една во секоја боја, така што секогаш ќе бидете подготвени да изгледате прекрасно. Исклучиво на. Материјал : 94% најлон/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : опремена; Исечена должина. Деколте : V-врат со облик на очен. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави; тенки, прилагодливи ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Ruched Center; Голема лента со ребра за додадена удобност. Исечен беспрекорен Ками за јуниори од без граници.

Параметри на производот

Слична стока