0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Адамс Обред Пролет Бравата Назад Во

Адамс Обред Пролет Бравата Назад Во

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Контрола На Сообраќајот На Вратите За Кои Е Потребен Слободен Влез На Моменти И Излез Само Во Други Времиња Заклучување На Бравата На Пролетта Достапно Во 31/32" И 1-1/8 " Реверзибилно Предавање На Полето 4502-01 Штрајк Опремен Со Брави Од Серијата 4700 Адамс Обред Пролет Брава 31/32 Инчи.

Параметри на производот

Слична стока