0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сончев Стил Домашно Ладење Водоотпорен Душек Рампа, Полн

Сончев Стил Домашно Ладење Водоотпорен Душек Рампа, Полн

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Ладење водоотпорен душек покритие / Заштитник-FL Опис : Врвот : 350gsm ЛАДЕЊЕ 3 D двојно плете бела, мека и тивка TPU водоотпорен ламиниране во задниот дел, Здолниште : 100gsm полиестер плете 1-начин испружена бела, опремени лист стил, оверлок внатре, 15"здолниште со 3/8"еластична. Продажба Поени : 1. Ладење влакна врвот двојно плете влакна исполнет 3Д ткаенина 2. Ткаенината за ладење го одржува спиењето поладно и удобност 3. Обезбедува здравствени придобивки преку создавање удобен сон. 4. Тивка Водоотпорна бариера за удобност без Грижи. 5. Фит-Тесно еластично здолниште одговара до 18" длабок душек. 6. Лесна нега, машина за перење и сушење. Спецификација : Големина : Целосна Димензија На Производот(инч) : 54х75х15инч индивидуална димензија на Пакување( инч) : 10, 5х8, 5х7инч Боја : бела нето тежина( фунти) : 4 ФУНТИ тежина на Пакување( фунти) : 4,25 ФУНТИ Домашно Ладење Водоотпорен капак на Душекот / Заштитник-ФЛ.

Параметри на производот

Слична стока