0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Пудлица Портрет Платно Печатење

Пудлица Портрет Платно Печатење

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Портретот од пудлица валхогс е совршен акцент за украсување на секоја детска соба! Оваа симпатична симпатична галерија завиткана платно е дигитално отпечатена на нашата Галерија Испружена Платно во 11"x14", 16"x20" или 30"x40" големини. Нашите платнени отпечатоци се произведуваат со користење на 75-годишни мастила со архивски квалитет со сатенска завршница и се протегаат на носилки од 1,5" цврсто дрво. Сите отпечатоци од платно, исто така, доаѓаат со вклучен висечки хардвер.Достапно Како : Галерија Завиткано Платно (исто така достапно како печатење на ѕидни налепници или сјаен постер под тие колекции)Достапни Големини : 11"x14" ~ 16"x20" ~ 30"x40"Достапност : произведени отпечатоци Од Платно и БЕСПЛАТНИ БРОДОВИ во рок од 7 работни дена. Пудлица Портрет Платно Печати.

Параметри на производот

Слична стока