0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Можеби Ќе Се Борам Но Никогаш Нема Да Се Откажам Дуксер За Мажи Или Жени Бриско Брендс М

Можеби Ќе Се Борам Но Никогаш Нема Да Се Откажам Дуксер За Мажи Или Жени Бриско Брендс М

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Ќе се истакнете кога ќе го носите овој дуксер. Носете го ова секој пат кога сакате да кажете дека ги исполнувате сопствените рокови. Ова ќе го комплетира вашиот секојдневен викенд изглед! Големина Медиум : Ширина На Градите/Предна Должина 22"х 28". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

Параметри на производот

Слична стока