0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Тркалезни Клешти За Нос Со V-Пролет 4-1 2 Изработка На Накит Жица Работа Завиткување

Тркалезни Клешти За Нос Со V-Пролет 4-1 2 Изработка На Накит Жица Работа Завиткување

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТБЕЗ сомнение најдобрите клешти за спојување кутии достапни по оваа цена. Изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик со конструкција на кутии, мазни рамни вилици и Пластични рачки суштинска и важна алатка за златари, производители на монистра, студенти, занаетчии и производители на часовници.Тркалезни Клешти за Нос се идеални за правење обетки, додавање шарм на нараквиците и создавање прстени за скокање со жица. Тие ќе ви овозможат да ја држите формата и да ја свиткате жицата во мазни кривини, јамки и калеми.Голема вредност за вашите пари, можете да купите со доверба. Вкупна должина од 4-1/2" (114 мм).СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : WAYMIL Производ #401-007-Форма : Кружен Нос-Вкупна Должина : 4-1/2 " - 115mm-Должина на Вилицата : .850". - Ширина На Вилицата : .150". - Максимално Отворање : 1" на врвот.- Конструкција : Спој На Кутија-Рачка : Пластични Зафати-Клешти Имаат Враќање : Двојни Лисја Пружини - кованици од нерѓосувачки челик-Вилици : Мазни Тркалезни Клешти За Нос Со V-Пролет 4-1/2" Завиткување На Жица За Изработка На Накит.

Параметри на производот

Слична стока