0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Отпорен На Удари Оклоп Случај Filp За Samsung S S S Плус Ултра FE Забелешка Хард Хибрид Со Штанд Браник Телефон Назад Покритие

Отпорен На Удари Оклоп Случај Filp За Samsung S S S Плус Ултра FE Забелешка Хард Хибрид Со Штанд Браник Телефон Назад Покритие

DEN 276.96
Залиха

Пристапност

Потекло : Континентален Кинески Тип : Полу-завиткан Казематеријал : : Хибрид На Тврд КОМПЈУТЕР(сликата ја прикажува само сликата на еден модел на мобилен телефон, ако ви требаат повеќе слики, ве молиме контактирајте не) кога ќе нарачате, обрнете внимание да го изберете точниот модел на телефон, благодарам-Модерен Стил Сосема Ново Куќиште За Мобилни Телефони Изработено Од Висококвалитетно Стп Кожа Мек Стил На Вметнување Тпу Торбичка За Паричник Со Функционален Држач За Слот За Картички Заштитен : Отпорен На Удари Отпорен На Гребење Против Лизгање ЛЕСЕН И ТЕНОК : нашиот случај нуди издржлива и сигурна заштита без додавање на дополнителен дел на вашиот уред. Изработен од амортизација, премиум тпу отпорен на удари и куќиште од поликарбонат материјал. нуди екстремна заштита од секојдневна употреба, пад, испакнатини и гребнатини, отпорни на солза и акумулација на прашина. Може да обезбеди добра заштита за мобилниот телефон, особено издолжениот браник и подигнатиот раб долж аголот може да спречат паѓање на екранот за да формираат тампон. Забелешка : пакетот вклучува заштитен капак за мобилен телефон, 100% сосема нов (Не Вклучувајќи заштитник на екранот). Хуманизиран дизајн, вграден преклопен држач, држач за удари е совршен за гледање, за гледање филмови без раце, видео, слики итн.Металниот прстен може да ја ослободи раката за да обезбеди безбеден телефон. Магнет може да се стави на носителот навигација кога ќе се вози автомобил. Да ви даде побезбедно и поудобно патување. (Не го вклучува држачот за монтирање на магнетниот автомобил).

Параметри на производот

Слична стока