0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Менс Fashion И Зима Мода Слободно Време Ретро Тенка Јака Костум Со Една Изведба Смокинг Вечерен Фустан

Менс Fashion И Зима Мода Слободно Време Ретро Тенка Јака Костум Со Една Изведба Смокинг Вечерен Фустан

DEN 1295.84
Залиха

Пристапност

Сезона : umn И Зима . Пол : Мажи. Повод : Секојдневно . Стил : Модерен. Материјал : Полиестер . Тип На Шема : Цврст. Должина На Ракавот : Должина. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 Компјутер Палто Палто За Мажи Машки Долги Волнени Палта Топол Дожд Носат Табела Со Големина : . Големина : М Биста : 106см/41.73" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 61см/24.02" Должина : 108см/42.52"Големина : Л Биста : 111см/43.70" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 63см/24.80" Должина : 109см/42.91"Големина : XL биста : 116см/45,67" рамо : 50см/19,69" ракав : 65см/25,59" должина : 110см/43,31"големина : ххл Биста : 121см/47,64" рамо : 53см/20,87" ракав : 67см/26,38" должина : 111см/43,70"големина : xxxl биста : 127cm/50.00" Рамо : 56cm/22.05" Ракав : 69cm/27.17" должина : 112cm/44.09"Големина : Xxxxl биста : 132cm/51.97" рамо : 59cm/23.23" ракав : 71cm/27.95" должина : 113cm/44.49" ① Материјал Е изработен од одлични квалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно Носење. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите . ① Прилики. машкиот Капут Е Одличен Избор за Забава.

Параметри на производот

Слична стока