0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Рамка Сребрена Рамка За Слика-Комплетна Модерна Рамка За Фотографии Вклучува Ув Акрилен Штитник За Кршење

Рамка Сребрена Рамка За Слика-Комплетна Модерна Рамка За Фотографии Вклучува Ув Акрилен Штитник За Кршење

DEN 565.28
Залиха

Пристапност

Величествена Сребрена Рамка Од Цврсто Дрво. Класичен Дизајн На Рамка За Постер, Прекрасно Модерна Завршница. Прилагодено Направено за прикажување уметнички дела, фотографии, документи, фотографии на instagram, автограми, спортски снимки, дипломи, табли за пораки, огледала и медиуми со димензии 26x7 инчи. Конструкција од цврсто дрво со залепени и в-заковани агли. Рамка одделение акрилик пред, киселина слободен пена одбор поддршка, и виси хардвер вклучени (големини 11x14 и помали вклучуваат триножник за маса врвот дисплеј). Гордо Направено Во САД! Величествена Рамка Од Сребрено Дрво. Класичен Дизајн На Рамка За Постер, Прекрасно Модерна Завршница. Ширина на обликување : 3/4 "И Длабочина На Зајак : 1/2". Прилагодено Направено за прикажување уметнички дела, фотографии, документи, фотографии на instagram, автограми, спортски снимки, дипломи, табли за пораки, огледала и медиуми со димензии 26x7 инчи. Конструкција од цврсто дрво со залепени и в-заковани агли. Рамка одделение акрилик пред, киселина слободен пена одбор поддршка, и виси хардвер вклучени (големини 11x14.

Параметри на производот

Слична стока