0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
4-3 8 Машински Завртки

4-3 8 Машински Завртки

DEN 351.84
Залиха

Пристапност

4-40 х 3/8" Машина Завртки Дупчиња Врзивно Средство Поткопана Глава Челик Црн Оксид (Количина : 10000) Обврзувачки Поткопана Дупчиња. Машина Завртка. Произведени ЗА ASME B18. 6. 3 & SAE J82 спецификации. Целосно Навој. Челик Црн Оксид.

Параметри на производот

Слична стока