0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ксинкингхао Убаво Писмо Брош И Убаво Обоен Дијамант Тиркизна Брош Писмо Брош Боја Дијамант Тиркизна Брош П

Ксинкингхао Убаво Писмо Брош И Убаво Обоен Дијамант Тиркизна Брош Писмо Брош Боја Дијамант Тиркизна Брош П

DEN 189.12
Залиха

Пристапност

Убаво Писмо Брош И Убаво Обоен Дијамант Тиркизна Брош Писмо Брош Боја Дијамант Тиркизна Брош Карактеристики : Или тоа е совршена декреција за вашата облека, фустан, Маица, панталони итн. Женска девојка елегантен моден игла подарок Полн со виталност, безбеден За здравјето На вашата кожа овој прекрасен дизајн И пенливи кристали носат мода И ве прават шармантни И елегантни Секоја брошка има цврст игла на грбот прекрасен подарок за девојки, дами, љубовници, Денот на Вљубените, парови, родендени, забави, свадби, Божиќ, Нова Година Или секојдневно носење Спецификација : Материјал : Големина на легура : 4, 5Х3, 4см(1, 77Х1, 33инч боја : злато пакет вклучувајќи : 1 компјутер писмо брош забелешка : поради рачно мерење, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2см. Поради разликите помеѓу мониторите, сликата може да не ги одразува вистинските бои на предметот. Благодарам! Брош.

Параметри на производот

Слична стока