0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Џеб Паричник [Картичка Слотови & Проект Прозорец] Случај За Samsung Galaxy 5g-Аква Нане Мермер

Џеб Паричник [Картичка Слотови & Проект Прозорец] Случај За Samsung Galaxy 5g-Аква Нане Мермер

DEN 255.84
Залиха

Пристапност

П. н.е. Инфолио џеб серија Паричник мобилен телефон случај е компатибилен Со Samsung Galaxy A13 5 G. Infolio џеб паричник носење случај (Аква Нане Teal Апстракт Мермер) е направен од врвен текстура висок квалитет СТП вештачка винил кожа. (Не е вистинска кожа. Ова е веганска / вештачка кожа). Внатрешноста е обложена со мек материјал што не гребе што го штити вашиот уред од гребнатини и гребнатини. Уредот се вклопува во флексибилен и издржлив мек силиконски капак НА ТПУ. Доаѓа со функција за удар за потпирање телефон на рамна површина и удобно гледање телефон. Паричник торбичка карактеристики 2 вграден во кредитна картичка и лична карта слотови со јасен прозорец за лесен пристап и внатрешна пари џеб пати. Вклучува Бемз Депо атом микро избрише. Пакетот пакет додатоци со премиум 2 артикли вклучува : п.н. е. Пу Кожа Инфолио џебен паричник капак на спојката (Апстрактно Мермерирање На Аква Нане) И Микро бришење На Атомот На Депото Бемз. Изработени од врвна текстура висококвалитетна стп синтетичка кожа. Мазна кожна завршница која е професионална и елегантна. 2 кредитна картичка за чување на лична карта слотови со јасна лична карта прозорец и пари пати. Доаѓа со отстранлив рачен ремен за рачен зглоб. Превртете го капакот се преклопува во држач за удар кога е преклопен назад. Безбедно магнетно затворање. Компатибилен Со Samsung Galaxy A13 5 G.

Параметри на производот

Слична стока