0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Розова Кралица Женски Оглавник Вратот Отсечени Костими За Капење Со Мрежа Макси Здолниште Темносина XL

Розова Кралица Женски Оглавник Вратот Отсечени Костими За Капење Со Мрежа Макси Здолниште Темносина XL

DEN 500.80
Залиха

Пристапност

Розова Кралица 3 Парчиња Костими за Капење За Жени Бикини Со Висок Струк Поставува Костими за Капење. Женски Дрзок 3 Парче Костим За Капење Секси Види Преку Бикини Во Собата Со Макси Чиста Здолниште Прикривања. Секси три парчиња костим за капење за жени оглавник бикини врвот + висок половината дното + чиста мрежа здолниште. Бикини комплети за жени со ремен за шпагети со оглавник на вратот, вграден во меко отстранливо притискање нагоре. Висок струк контрола на стомакот костим за капење долниот пар со здолниште со миди проток ви нуди поголема покриеност. Големина Шема : . Мала : висина На Чашата : 7,68", Половината : 25,2", Колк : 28,35", Должина На Здолниште : 38,98". Средно : висина на Чашата : 8.07", Половината : 26.77", Колк : 29.92", Должина На Здолниште : 38.98". Голем : висина на Чашата : 8,46", Половината : 28,35", Колк : 31,5", Должина На Здолниште : 38,98". Х-Голем : висина на Чашата : 8,86", Половината : 29,92", Колк : 32,28", Должина На Здолниште : 38,98". Пакет Листа : . 1 врв за бикини со врвки+1 бикини со висок струк+1 Материјал за здолниште За покривање мрежа : 82% Најлон, 18% Спандекс. Бикини Врвот : Халтер триаголник врвот со отстранлив рампа и вратоврска затворање. Врски зад вратот и грбот. Бикини Дното : висока нога сече, дрски, Наредени, Еластични. Здолниште : Висок струк, Страничен шлиц, проверете, Прилагодлива вратоврска на половината.

Параметри на производот

Слична стока