0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
За Тешкиот Хибрид Од Воено Одделение На Самсунг Галакси А02С Со Магнетен Држач За Удар, Карабинер, Отварач На Пиво За Шишиња Отпорен На Удари ,Футрола За Телефон Xpm [Blu

За Тешкиот Хибрид Од Воено Одделение На Самсунг Галакси А02С Со Магнетен Држач За Удар, Карабинер, Отварач На Пиво За Шишиња

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

• Куќиште за телефон со вграден магнетски држач за отворање шишиња, навигација со автомобил, држач за држач за отворено шише, хоризонтален или вертикален држач за телефон за гледање без раце ви носи погодност.ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ• Количина : 1/ Еден.Случај на Xpression за Samsung Galaxy A02 S [Blue] Заштитна Футрола Од Воено Одделение Хибриден Капак Браник Отпорен На Удари Целосно Заштитете Ја Тешката Должност Со Држач За Држач Држач За Удари И Отворач За Шишиња За Пиво Мека Рамка За Браник Капак Со Вграден Држач / Држач За Удар Хибридна Заштита Од Удари Цврста Гумена Оклоп Бранител Хибриден Држач За Удирање Двослоен Рачен Браник Тврд КОМПЈУТЕР и Мека Тпу Покритие. Ве молиме Проверете го вашиот телефон пред да нарачате. Оваа ставка ЌЕ одговара САМО на верзијата наведена погоре.[ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ве Молиме имајте предвид дека постојат повеќе различни верзии на телефони.] КАРАКТЕРИСТИКИ• Комбинира поликарбонат назад со флексибилни рабови НА ТПУ, направете го овој случај стилски, исто така, обезбедува заштита од паѓање, отпорен на гребење.• Само Додаток, Телефонот Не Е Вклучен.

Параметри на производот

Слична стока