0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сингреал Женски Капчиња Покријте Плетени Плажи Со Долги Ракави Покријте Фустан Костими За Капење

Сингреал Женски Капчиња Покријте Плетени Плажи Со Долги Ракави Покријте Фустан Костими За Капење

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Женски Долг Ракав Длабоко V Вратот Шупливи Надвор Плетени Прикривање Плажа Фустан Костими За Капење 100% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Изработена од мека и дише ткаенина, удобна за носење. Карактеристика : долг ракав, v вратот,пресек половината, плетени, види преку, прикривање фустан.

Параметри на производот

Слична стока