0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Вожидаоза Женски Сандали Златни Потпетици Клинови Платформи Бисерни Високи Потпетици Чевли Сандали Мокасини За Жени

Вожидаоза Женски Сандали Златни Потпетици Клинови Платформи Бисерни Високи Потпетици Чевли Сандали Мокасини За Жени

DEN 639.84
Залиха

Пристапност

Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање, мода и личност 5. Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должинат : 24см/9. Женски Сандали Сандали На Платформа Клинови Сандали За Жени Влечки За Жени Машки Влечки Влечки За Мажи Домашни Влечки За Жени Машки Чевли Чевли За Жени Водени Чевли. Големина : 38 САД : 7.6" Пакет : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли).Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото 2.7 " нога широк : 9.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете. обични чевли,чевли За Плажа, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! 3.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : 37 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Должина на Стапалатат : 23,5 см/9,3 " широка нога : 9 см/3,5". Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Вовед : 1.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 Нога Должинат : 24.5 " нога широк : 9-9, 5 см/3.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.

Параметри на производот

Слична стока