0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
С МОРСКА ПЕНА ЗЕЛЕНА Едностепена Аеросол

С МОРСКА ПЕНА ЗЕЛЕНА Едностепена Аеросол

DEN 575.84
Залиха

Пристапност

Направено со компјутерска контролирана опрема за мешање со користење на најквалитетни нијанси и врзива спакувани во лесен за употреба аеросол за вашиот проект за допир. Совршен за мали допири, карпести чипови, гребнатини или уште поголеми површини. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Секој комплет содржи 12 мл. конзерва со едностепена боја базирана на емајл измешана со помош на формулата ОЕ за вашиот автомобил или камион. Оваа издржлива, отпорна на УВ едностепена боја не бара врвен слој/проѕирен слој. * Одлична едностепена боја во аеросол од 12 мл • • Спреј тест картичка за да ја видите боја натпревар пред аплицирање . * Инструкции вклучени ГМЦ • С15. 1992. 9663. МОРСКА ПЕНА ЗЕЛЕНА. Еден 12 мл Аеросол. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

Параметри на производот

Слична стока