0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Фустан За Жени под Женски Летен Секојдневен Кружен Врат Преклопен Со Кратки Ракави Цветни Печатени Фустани Зелена Л

Фустан За Жени под Женски Летен Секојдневен Кружен Врат Преклопен Со Кратки Ракави Цветни Печатени Фустани Зелена Л

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Женски Летен Секојдневен Кружен Врат Преклопен Со Кратки Ракави Цветни Печатени Фустани Опис : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот дали носењето Стилски и моден дизајн ве прави попривлечни многу е погоден За Лето и Пролетудобен материјал, погоден За различни прилики ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Овој сладок фустан ќе ви се допадне во есенските излегувања. Овој фустан има краток ракав и тркалезен врат со цветно печатење за привлечно око. Можете да се спарите со вашите сандали со блок-потпетици или чевли со мазги го комплетираат изгледот. Сезона : Пролет, Лето Пол : Жени Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : Обична должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : Вклопување На Тркалезниот Врат : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина На Фустан.USUKEU Bustsleeveshoulderlengthlarge81238112cm/44.09"25.5 cm/10.04" 41cm/16.14 "109cm/42.91" Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 112cm/44.09 "Ракав : 25.5 cm/10.04" Рамо : 41cm/16.14 "Должина : 109cm/42.91" Фустан За Жени под 10. Жените Плус Големина Дозвола 5 5. Жените Дозвола Фустани под 1 10. Жените Плус Големина Фустани Дозвола под 1 10. Женски Фустан Дозвола 5 5 . Фустани За Жени Плус Големина Дозвола.

Параметри на производот

Слична стока