0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Дмкпв Нејасни Влечки Машки Влечки Влечки Рамни Нелизгачки Сандали за Бања И Влечки Зимски Внатрешни Влечки Машки Чевли Црни 9

Дмкпв Нејасни Влечки Машки Влечки Влечки Рамни Нелизгачки Сандали за Бања И Влечки Зимски Внатрешни Влечки Машки Чевли Црни

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Нејасни Влечки Машки Влечки Влечки Рамни Нелизгачки Сандали За Бања И Влечки Зимски Внатрешни Влечки Мени Материјал : ЕВА. Единствен Материјал : Гума. Стил На Пети : Кружен Прст. Пета Хиг-х Стил : Рамна Пета. Метод На Затворање : Лизгање. Чевли Пета Хиг-х : 2см/0.8/". Платформа Heig-h : 1,5 cm/0,6" Hig-h Q-Uality Материјали Фина Изработка Овие Слајдови Жени Е Направен Од Лиг-htweig-ht И Издржлив Пвц Материјал, Кој Е Ултра Лиг-ht и Не Се Лизга. Дизајнот На Отворен Прст Овозможува Циркулација На Воздухот, Така што не Треба да се Грижите Дали Вашите Стапала Ќе Станат И Испотени. Машки Влечки Со Големина 12 Внатрешни Машки Влечки На Отворено Чизми. Жените Супер Нелизгачки Сандали Со Специјален Единствен Дизајн За Силен Стисок За Да Ве Спречат Да Паднете Машки Папучи Со Големина 13 Екстра Широки Топли Нејасни Влечки за Мажи.

Параметри на производот

Слична стока